• Image 01
  • Image 01
  • Image 01

Euro-Inkaso, to spółka z o.o. od kilkunastu lat specjalizująca się  w windykacji oraz zarządzaniu wierzytelnościami w obrocie gospodarczym. Jest docenianą firmą w rejonie zachodniej Polski, działającą na terenie całego kraju

TELEMARKETER
zajmujący się sprzedażą do firm usługi windykacji należności

  •  Poszukujemy osoby, która posiada:
    - doświadczenie w pracy w dziale telemarketingu, preferowane w branży B2B, finansowej lub pokrewnej

    - orientację w obszarze sprzedaży B2B

    - wykształcenie wyższe

    - potrafi sprawnie komunikować się w języku polskim- rozmowy z klientami na szczeblu dyr. finansowy, właściciel

    - mile widziane będą osoby z niepełnosprawnością
  • Oferujemy:
    - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    - wynagrodzenie podstawowe i wysokie premie związane z wynikami (umowa o pracę).

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kierownik MARKETINGU
Świebodzin, lubuskie

Przedział wynagrodzenia: 2.500,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na okres próbny
Czas trwania umowy: 3 miesiące (docelowo umowa na czas nieokreślony)
Liczba wakatów: 1 Min.
Doświadczenie: 4 lata Min.
Wykształcenie: wyższe licencjackie
Branża: Praca Obsługa klienta / Call Center

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie aktywnej sprzedaży usług (B2B) poprzez działanie własne i stworzonego zespołu
  • zrekrutowanie, szkolenie i zarządzanie zespołem telemarketerów
  • tworzenie i wdrożenie całościowej koncepcji marketingu i sprzedaży firmy
  • obsługa strategicznych klientów naszej firmy
  • praca w systemie jednozmianowym od 8:00 do 16:00, 5 dni w tygodniu
  • oczekujemy gotowości do częstych podróży służbowych pomiędzy Szczecinem a Świebodzinem (2 x tyg.)

Wymagania:

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • doświadczenie w zarządzaniu pracą telemarketerów, preferowane w branży B2B, finansowej lub pokrewnej (minimum 2 lata – wymóg konieczny)
  • rozwinięte kompetencje przywódcze i zarządzania zespołem.
  • doświadczenie/chęć rozwoju w obszarze sprzedaży B2B
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, technicznym lub humanistycznym
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języków obcych oraz systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem

Radca prawny
na część etatu

Do obsługi własnej spółki oraz jej klientów.

Poszukujemy osoby mającej doświadczenie w prawie gospodarczym i dochodzeniu roszczeń.

Możliwe jest wykonywanie pracy poza siedzibą spółki, jednakże konieczna będzie wizyta w oddziale spółki w Świebodzinie (1 raz w tygodniu).

Specjalista ds. pozyskiwania środków unijnych
miejsce pracy: Świebodzin + możliwa praca zdalna

  • sukcesy w pozyskiwaniu środków unijnych z wszelkich możliwych programów operacyjnych (wymóg konieczny),
  • doświadczenie w branży B2B, finansowej lub pokrewnej (minimum 2 lata – wymóg konieczny)

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wysokie wynagrodzenie: solidne wynagrodzenie podstawowe i wysokie premie związane z wynikami.

logosy_2

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz z budżetu państwa w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013

FUNDUSZE EUROPEJSKIE dla rozwoju Lubuskiego